ТЕХНИЧКА ШКОЛА ГСП

moodle
Live Mail

One Drive
Такмичења

На Републичком такмичењу Електроструке, одржаном у нашој школи 18.маја, из области аутоелектрике и дијагностике наши ученици освојили су следећи пласман:


У категорији Електротехничар:

ученик Радован Голубовић Е 32 освојио је 1. место,

ученик Славиша Васић Е32 освојио је 1. место екипно.

Школа је освојила 1. место у Републици, као и њихов ментор Дејан Првуловић.

 

У категорији Аутоелектричар

ученик Мирко Бабић Е33  освојио је 1. место,

ученик Драган Жујовић Е33 освојио је 3.место.

Екипно школа је освојила 1. место.

Ментор Милорад Живановић проглашен је за најбољег ментора.

 


 

На Републичком такмичењу машинских школа у Чачку наши ученици су остварили следеће резултате:

Аутолимари:

Етеми Зихад 8.место

Мисини Семир 10.место

 Бравари:

Иван Ђорђевић 13. место 

Ученике су припремали наставници: Симоновић Љиља, Јерковић Стева, Влада Олбина, Илијев Величко.

 


 

На међуокружном такмичењу, 17. маја у рукомету, освојили смо 1. место и пласирали се на Републичко такмичење тренер је био проф. Милош Живојиновић.

 


 

ПРВЕНСТВО БЕОГРАДА У РУКОМЕТУ ЗА СРЕДЊЕ ШКОЛЕ 2012/13. 

 

Екипа Техничке школе ГСП освојила је 1. место на општинском такмичењу у рукомету које је било одржано на теренима Треће београдске гимназије.

У полуфиналу је побеђена Трећа београдска гимназија а у финалу Четрнеста београдска гимназија.

На градском такмичењу које је било одржано на теренима рукометног клуба БАСК освојено је 1. место.

! Slike za stranice i vesti

У првој утакмици савладана је Шеста београдска гимназија, у другој утакмици савладана је Грађевинска школа са Звездаре.

Другог дана такмичења у полуфиналу савладана је екипа Спортске гимназије, после бољег извођења пенала, јер је утакмица завршена нерешеним резултатом 21:21.

У финалу је савладана екипа Друге економске школе резултатом 25:19.

У екипи ТШ ГСП највише су се истакли Стеван Сретеновић И Никола Пулетић, који је био најбољи појединац полуфиналног сусрета.

 

За нашу школу играли су: 

 

Никола Пулетић

С35

Немања Живковић

Е32

Зељко Томић

С35

Дејан Маслић

С23

Стеван Сретеновић

С35

Стефан Лончарић

Е31

Срђан Илић

С35

Бојан Радивојевић

С13

Данило Ковачевић

С34

Борис Радивојевић

С13

Вељко Џамић

С34

Вања Милановић

С12

Урош Марковић

Е22

Милан Миљковић

С12

Петар Токовић

С25

Иван Иван

С42

 



На спортској Олимпијади, која је одржана у Сремској Митровици, од 9. до 15. маја 2012. године, наши рукометаши су освојили III  место. 

 

! Slike za stranice i vesti



 

Април 2012.године

XIX Такмичење средњих саобраћајних школа Србије у Краљеву донело је велики успех нашој школи.

 

Pehari

Ученици техничке школе ГСП остварили су запажене резултате и освојили 3. место у конкуренцији возача „Б“ категорије, 2. место у конкуренцији возача „Ц“ категорије и тако у коначном пласману дошли до укупне победе и 1. места у екипној конкуренцији.

 

Kraljevo

 

Велики труд и рад ученика и наставника наше школе на припреми за ово такмичење довели су до најбољег резултата у последњих неколико година. Тиме је продужен низ запажених пласмана на такмичењима и доказан квалитет и стручност наших ученика. 


 

На обласном такмичењу машинских школа, које је одржано 20.04.2012.године у Саобраћајно - техничкој школи у Земуну, наши ученици су остварили веома добре резултате:


У категорији Бравар освојено је прво и друго место, у категорији Аутолимар освојено је прво и треће место, у категорији  Аутомеханичар  освојено је пето и шесто место.


XIV државно такмичење аутоелектричара одржано је 21.04.2012.године у Техничкој школи у Лозници.

 

Коначну ранг листу и укупан пласман ученика можете преузети овде.

 


 

Резултати са такмичења физичко 2011/12 год.


 Рукомет:

Rukomet



Дечаци

Р.Србија

I место

Мај 2011.

I do IV разред

Дечаци

СО Врачар

I место

4.10.2011.

III/IV разред

Дечаци

СО Врачар

I место

5.10.2011.

I/II разред

Девојке

СО Врачар

I место

7.10.2011.

I/II разред

Дечаци

Београд

I место

11.10.2011.

I/II разред

Дечаци

Београд

I место

17.10.2011.

III/IV разред

Дечаци

Окружно

I место

28.10.2011.

I/II разред

Дечаци

Окружно

I место

24.01.2012.

I do IV разред

Дечаци

Р.Србија

II место

5,6.12.2011.

I/II разред

 


Фудбал:

Fudbal



Дечаци

СО Врачар

II место

19.11.2011.

I do IV разред

Девојке

СО Врачар

I место

12.12.2011.

I/II разред

 


Одбојка:

Odbojka



Дечаци

СО Врачар

II место

26.09.2011.

I/II разред

Дечаци

СО Врачар

II место

27.09.2011.

III/IV разред

Девојке

СО Врачар

II место

26.10.2011.

I do IV разред

 


 


Кошарка: 

Kosarka



Дечаци

СО Врачар

III место

23.1.2011.

I do IV разред